meta-pixel

CentrumSpark

spark_color_short2

Dzień dobry :)

 Cześć! Jestem Ania i jestem współzałożycielką tego miejsca. 

Jak dziś, pamiętam pewien zimowy dzień, kiedy po dwóch motywujących spotkaniach szkoleniowych w Warszawie, wpadł mi do głowy szalony pomysł…

“A może by tak pójść o krok dalej, zaproponować wspólne wyzwanie, tak na dłużej…?”

Nie miałam zbyt dużo wątpliwości, zresztą “you only live once!”

Wiedziałam, że musi to być Agata, ponieważ obie jesteśmy urodzonymi pasjonatkami języka angielskiego. I tak oto, kilka dni przed wigilią, po wielkiej burzy mózgów, zrodził się Nasz najodważniejszy, wspólny cel. 


Dzięki tej rozmowie możemy Cię dziś zaprosić do naszego Centrum Języka i Rozwoju, będącego owocem naszej wieloletniej przyjaźni. Po wielu wspólnych szkoleniach, spotkaniach i rozmowach, które okazały się inspiracją do działania, podjęłyśmy decyzję, że chcemy stworzyć miejsce, które będzie spełnieniem Naszych zawodowych marzeń. I oto jest…  SPARK – to tu  najważniejsza jest Twoja edukacja i rozwój. 

Do rozwoju podchodzimy holistycznie! Z Nami możesz nauczyć się języka obcego, pogłębić wiedzę z matematyki czy dopracować swoje umiejętności z rysunku. Równie ważny jest dla Nas Twój rozwój psychiczny, dlatego znajdziesz tutaj także zajęcia rozwijające kompetencje społeczno – emocjonalne.  

Jednak nie zatrzymujemy się, mamy głowę pełną pomysłów, które dla Ciebie chcemy realizować.

Na Naszym blogu pojawiać się będą informacje z zakresu nauki języków obcych, psychologii oraz motywacji. Znajdziesz też tutaj sporo materiałów edukacyjnych. 

Tworzymy to miejsce wspólnie z profesjonalnymi, kreatywnymi i pełnymi pasji ludźmi, którzy z uśmiechem i zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą z innymi. Nieustannie dbamy o rozwój naszych uczniów i swój własny, by z każdym dniem poszerzać swoje kompetencje.

Poznajmy się lepiej! 

Zapraszam Cię na Naszego bloga. Możesz się rozgościć. 🙂 

Ania