meta-pixel

CentrumSpark

spark_color_short2

POZNAJ SPARK

kreseczka

Nasza wiedza to sposób na Twój sukces!

Zapraszamy Cię do naszego Centrum Języka i Rozwoju, będącego owocem naszej wieloletniej przyjaźni. Po wielu wspólnych szkoleniach, spotkaniach i rozmowach, które okazały się inspiracją do działania, podjęłyśmy decyzję, że chcemy utworzyć coś, co będzie spełnieniem Naszych zawodowych marzeń. I oto jest…  SPARK – miejsce, w którym najważniejsza jest Twoja edukacja i rozwój.

Nasz zespół to profesjonalni, kreatywni i pełni pasji ludzie, którzy z uśmiechem i zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą z innymi. Nieustannie dbamy o rozwój naszych uczniów i swój własny, by z każdym dniem poszerzać swoje kompetencje. Poznajcie nas lepiej!

Ania

język angielski

Od ponad 10 lat pomagam moim uczniom osiągać ich cele językowe. Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych, ponieważ na drodze rozwoju zawodowego odkryłam, że właśnie to daje mi największą satysfakcję i motywuje do działania, co z kolei ma swoje odzwierciedlenie w wiedzy prezentowanej przez moich uczniów.

Agata

język angielski

Pracuję głównie z dziećmi i młodzieżą. Prowadzę zajęcia z użyciem nowoczesnych technologii, z dużą ilością zabawy oraz tak, aby były one przyjemnością dla uczniów. Każdy jest inny i każdy ma inne zainteresowania, dlatego tak bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego ucznia.

Sylwia

język angielski

Uwielbiam pomagać moim uczniom w zrozumieniu zawiłości językowych. U dzieci, nukę łączę z zabawą wierząc, że pasję do języka można rozbudzić poprzez zadania i ćwiczenia, które kojarzą się wyłącznie pozytywnie. Dorosłych przygotowuję do stosowania języka w ich pracy, w biznesie i na co dzień.

Daria

język angielski

Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej. Po ukończonych studiach poszłam za głosem serca i zdecydowałam się podjąć studia podyplomowe pedagogiczne, które umożliwiają mi pracę z najmłodszymi. Uwielbiam łączyć naukę poprzez zabawę. Magia kolorów oraz spontaniczna zabawa to klucz do zachęcenia uczniów do nauki języków obcych i nie tylko.

Iwona

matematyka

Umiejętność przekazania wiedzy z matematyki na dowolnym poziomie to moja wielka pasja, która znajduje odzwierciedlenie w sukcesach moich uczniów. Mam wieloletnie doświadczenie nie tylko w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie, lecz także w zajęciach prowadzonych w grupie.

Magda

rysunek

Prowadzę kurs rysunku, warsztaty kreatywne oraz zajęcia plastyczne z elementami arteterapii. W pracy z dziećmi wykorzystuję wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas studiów psychologicznych i praktyki w Poradniach psychologiczno-pedagogicznych dla dzieci i młodzieży. Jestem również współodpowiedzialna za treści pojawiające się w naszych social mediach.

Elsa

język chiński

Ukończyłam studia w Polsce i od ponad 4 lat uczę języka chińskiego i angielskiego, zarówno dzieci, jak i dorosłych, online i osobiście. Dopasowuje swoje lekcje do indywidualnych potrzeb kursantów. Podczas pracy z młodymi uczniami używam kolorowych obrazków, piosenek i zabaw, aby moje lekcje były dla nich zabawne, interesujące i bardziej angażujące.

Rafał

język angielski

Absolwent programu MBA International, psychologii i pedagogiki z ponad dwudekadowym doświadczeniem w biznesie na szczeblach zarządczych w strukturach europejskich . Wpisaną w DNA pasję do dzielenia się wiedzą oraz skuteczność spina „zaraźliwy” entuzjazm. „Art of Business English is an asset” to moja maksyma.

Tiago

język angielski, portugalski, niemiecki

Uwielbiam uczyć i uczyłem języków w szkołach publicznych, szkołach językowych, technikach, a nawet na uniwersytetach. Uczyłem się również języka polskiego. Uwielbiam używać wszystkich cyfrowych narzędzi do nauczania na odległość. Studiowanie to wciąż jedno z moich ulubionych zajęć! Lubię też grać w piłkę nożną, jeść dobre jedzenie, podróżować, odkrywać i “siestas”.

Aneta

język włoski

Od wielu lat jestem związana z Włochami. Tutaj się uczyłam i tutaj zdecydowałam się żyć. Ten kraj to uzależnienie; miłość, z której nie da się wyleczyć. Jeśli Wy też kochacie Włochy i podczas Waszych podróży chcecie porozumiewać się w tym pięknym języku, zapraszam na lekcje online!

Dominika

język angielski, hiszpański

Ukończyłam studia licencjackie z Iberystyki i magisterskie z Filologii Angielskiej. Posiadam przygotowanie pedagogiczne. Jestem również psychologiem. Lubię w pracy łączyć wiedzę filologiczną z psychologią, chętnie wykorzystuję podejście skoncentrowane na rozwiązaniach czy elementy warsztatu dramowego. Uczę języka angielskiego i hiszpańskiego. Języki to moje okno na świat.

Hanna

język angielski

Uczę angielskiego od 20 lat. Moim celem jako nauczyciela jest pokazanie uczniom, że angielski to nie tylko przedmiot szkolny, ale część samorealizacji. Sukces moich uczniów daje mi siłę i inspirację do wyznaczania i osiągania nowych celów zawodowych.

Natalia

język angielski, chiński

Jestem młodą ambitną osobą. Ukończyłam filologię angielską. W dalszym ciągu dokształcam się z języka chińskiego, który jest moją pasją. Lubię łączyć naukę z zabawą, przez co lekcje stają się bardziej interesujące a nowe zagadnienia łatwiejsze do zapamiętania.

Wiktoria

język angielski

Jestem magistrem filologii angielskiej z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego – pracuję zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą, a praca ta dostarcza mi wiele satysfakcji. Języki to moja pasja, którą stale rozwijam, a możliwość przekazywania wiedzy dodatkowo dodaje mi motywacji i energii do działania.

Ania

język angielski

Hej, tu Ania! Ukończyłam filologię angielską oraz studia podyplomowe na kierunku “coaching i tutoring w edukacji”. Moja przygoda z uczeniem dzieci i młodzieży trwa już ponad 6 lat i przynosi mi dużo radości oraz satysfakcji. Interesuje mnie nie tylko nauczanie z wykorzystaniem przeróżnych technik i materiałów, ale również praca nad motywacją i wsparcie ucznia w procesie uczenia się. To, czym zajmuję się zawodowo jest jednocześnie moją pasją. Ale nie jedyną! Bliska jest mi również kultura skandynawska. Od kilku lat uczę się języka duńskiego, a do Kopenhagi zawsze chętnie wracam.

Denis

język angielski

Jestem doświadczonym lektorem języka angielskiego. Miałem przyjemność uczyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Moja filozofia nauczania języka angielskiego opiera się na zasadzie wciągającej rozmowy i zabawnych interakcji między mną a uczniami. Jestem bardzo otwartą i towarzyską osobą, więc przyjazna atmosfera jest kluczowym aspektem mojej klasy.