meta-pixel

CentrumSpark

spark_color_short2

IN COMPANY

kreseczka

BUSINESS ENGLISH

Business English to wyspecjalizowana forma języka angielskiego, która jest używana w kontekstach biznesowych, takich jak handel międzynarodowy, finanse, marketing i komunikacja.

Znajomość języka angielskiego w biznesie jest wysoko ceniona w wielu branżach, zwłaszcza tych, które wymagają międzynarodowej komunikacji lub interakcji z klientami i partnerami z różnych krajów. Może pomóc Ci w budowaniu relacji zawodowych, negocjowaniu umów i prezentowaniu się pewnie w różnych kontekstach biznesowych.

Nasz kurs Business English obejmuje standardowe zasady angielskiej gramatyki i słownictwa, ale zawiera również specyficzną terminologię biznesową i żargon. Obejmuje to słowa i wyrażenia związane z finansami, ekonomią, sprzedażą, zarządzaniem i innymi tematami związanymi z biznesem. Może Ci również pomóc zrozumieć i poruszać się po różnicach kulturowych w praktykach biznesowych i etykiecie.

Kurs jest przeznaczony dla osób indywidualny oraz dla firm. Pracujemy online, hybrydowo lub stacjonarnie u Ciebie w siedzibie bądź u nas.

Maksymalna ilość osób w grupie – 6.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.