meta-pixel

CentrumSpark

spark_color_short2

INNE JĘZYKI OBCE

kreseczka
Oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym etapie zaawansowania: podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Tworzymy rozwiązania szyte na miarę – jesteśmy w stanie sprostać niemal każdym specyficznym oczekiwaniom i potrzebom. Niezależnie od rodzaju kursu, naszym celem jest wyposażenie kursantów w takie kompetencje, które pozwolą im, jako niezależnym użytkownikom języka obcego, skutecznie komunikować się w różnorodnych sytuacjach życiowych oraz zawodowych.

Wybierz kurs idealny dla siebie!


JĘZYK CHIŃSKI

Kurs języka chińskiego prowadzi Elsa – lektorka pochodzenia chińskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, które nigdy nie uczyły się języka chińskiego. Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne metody nauczania w zależności od wieku i tematyki zajęć. Zajęcia są przyjemne i mocno aktywizujące dzięki ciekawym ćwiczeniom.

Po zakończeniu kursu będziesz potrafił odczytywać i zapisywać znaki chińskie; będziesz w stanie zrozumieć wypowiedzi i często używane wyrażenia związane z życiem codziennym; oraz porozumieć się w prostych sytuacjach komunikacyjnych.

Zajęcia stacjonarne:
Grupy 3-4 osobowe: 55 minut, raz w tygodniu, cena: 160 zł / 4 lekcje
Indywidualne: 55 minut, raz w tygodniu, cena: 120 zł / 1 lekcja

Zajęcia online:
Indywidualne: 55 minut, raz w tygodniu, cena: 120 zł / 1 lekcja

JĘZYK HISZPAŃSKI

Kurs języka hiszpańskiego prowadzi Dominika – lektorka z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu młodzieży i dorosłych.

Kurs jest przeznaczony dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Dzięki bezstresowej i przyjemnej atmosferze nauki, częstej, regularnej praktyce i dobremu pokierowaniu przez Native Speakera kursanci szybko stają się pewni swych umiejętności, a przy tym dobrze bawią się na zajęciach.

Po zakończeniu kursu będziesz w stanie zrozumieć i wykorzystać w mowie i w piśmie gramatykę hiszpańską; będziesz znał użyteczne słownictwo i popularne zwroty, co pozwoli Ci porozumieć się po hiszpańsku w różnorodnych sytuacjach życia codziennego oraz sytuacjach biznesowych.

Zajęcia stacjonarne:
Grupy 3-4 osobowe: 55 minut, raz w tygodniu, cena: 160 zł / 4 lekcje
Indywidualne: 55 minut, raz w tygodniu, cena: 100 zł / 1 lekcja

Zajęcia online:
Indywidualne: 55 minut, raz w tygodniu, cena: 100 zł / 1 lekcja

JĘZYK PORTUGALSKI I NIEMIECKI

Kurs języka portugalskiego i niemieckiego prowadzi Tiago – lektor pochodzenia portugalskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi.

Kursy są przeznaczone dla osób początkujących oraz na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. Kursy mają charakter komunikacyjny i zawierają treści rozwijające wszystkie kompetencje lingwistyczne.

Po zakończeniu wybranego kursu będziesz w stanie zrozumieć wypowiedzi i często używane wyrażenia związane z życiem codziennym; porozumiewać się w sytuacjach komunikacyjnych na różnorodne tematy; opisywać swoją przeszłość, otoczenie, w którym żyjesz; a także wypowiadać się na tematy biznesowe i polityczne.

Zajęcia online:
Grupowe: 55 minut, raz w tygodniu, cena: 160 zł / 4 lekcje
Indywidualne: po wcześniejszym ustaleniu

JĘZYK WŁOSKI

Kurs języka włoskiego prowadzi Aneta – lektorka języka włoskiego, na co dzień mieszkająca we Włoszech.

Kurs jest przeznaczony dla osób na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Zajęcia są interesujące i dają możliwość poznania kultury włoskiej: kursanci poznają najsłynniejsze miasta włoskie i ich zabytki, codzienne radości i problemy mieszkańców słonecznej Italii oraz muzykę.

Po zakończeniu kursu będziesz potrafił przede wszystkim porozumieć się w codziennych sytuacjach oraz będziesz znał zagadnienia gramatyki włoskiej niezbędne w codziennej komunikacji oraz w sytuacjach takich jak rozmowa kwalifikacyjna, praca biurowa i rozmowy z klientami czy wizyta u lekarza.

Zajęcia online:
Grupowe: 55 minut, raz w tygodniu, cena: 160 zł / 4 lekcje
Indywidualne: po wcześniejszym ustaleniu