meta-pixel

CentrumSpark

spark_color_short2

OFERTA DLA MŁODZIEŻY

kreseczka
mlodziez-1

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS VIII

Zajęcia te przygotowują uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Poprzez różnorodne techniki powtarzania materiału, pracy z materiałami obejmującymi wymagania postawione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną uczniowie poczują, że ani matematyka, ani język angielski nie są przedmiotami, których należy się bać. Zajęcia głównie będą skupiać się na typach zadań pojawiających się na egzaminie. Uczniowie idąc na egzamin poczują się pewniejsi siebie i podejdą do niego bez stresu. Podczas tego kursu uczniowie odbędą również rozmowę z psychologiem na temat walki ze stresem przed egzaminem oraz o skutecznych metodach uczenia się.

Zajęcia trwają 80 minut i odbywają się 2 razy w tygodniu.

Maksymalna liczba osób w grupie – 6.

mlodziez-2

TEENAGERS – ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

Kursy certyfikatowe przygotowujące do popularnych egzaminów Cambridge First for Schools (FCE) oraz C1 Advanced (CAE), cenionych w Polsce i za granicą. Kurs ten jest zwieńczeniem poprzednich etapów nauki, rozwija słownictwo o wyrażenia synonimiczne, związki frazeologiczne, idiomy, czasowniki Phrasal Verbs oraz poszerza wiedzę o niuanse gramatyczne. Zwracamy należytą uwagę na style wypowiedzi, nienaganną wymowę oraz znajomość tekstów pisanych i ich specyfikację. Zapoznanie się z technikami egzaminacyjnymi ma tu bardzo duże znaczenie. Zajęcia zatem są intensywne, stymulujące, napięte programowo oraz różnorodne. Koncentrujemy się na równomiernym rozwoju wszystkich sprawności.

Zajęcia trwają 80 minut i odbywają się 2 razy w tygodniu.

Maksymalna liczba osób w grupie – 6.

Dla młodzieży - matura

MATURA – ZAJECIA DLA UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH

Egzamin dojrzałości – to brzmi dumnie, jednak do niego należy się bardzo dobrze przygotować. Nasz kurs maturalny sprawi, że zdasz maturę na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Na zajęciach będziesz mógł ćwiczyć wszystkie umiejętności, które sprawdzane są na egzaminie, powtórzyć słownictwo i gramatykę oraz wyćwiczyć konwersacje do matury ustnej.

Zajęcia trwają 80 minut i odbywają się 2 razy w tygodniu.

Maksymalna liczba osób w grupie – 6.